Forgot password? | Forgot username? | Register

Problem z zapisanie zawodników

Problem z zapisanie zawodników

Witam, korzystam z joomsport 3.4.3 i od pewnego czasu nie mogę dodać zawodników. Dokładniej kiedy wchodzę w szczegóły meczu i wybieram zawodników którzy brali udział w nim to nie mogę kliknąć "zapisz", działa jedynie "wróć".
Druga sprawa jest taka, że postanowiłem na nowo zainstalować joomsport ale nie potrafię znaleźć plików instalacyjnych darmowych które były dostępne. Wszędzie tylko wersja PRO która jest płatna. Pytanie brzmi czy tylko taka jest dostępna?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z zapisanie zawodników

Cześć!

Proszę zaktualizować do najnowszej wersji JoomSport. Najprawdopodobniej jest to spowodowane aktualizacji wersji Joomla. Problem został rozwiązany w najnowszej wersji JoomSport.

Best Regards,Dmitry, BearDev support team.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Zatrzymaliśmy się dystrybucją wersji bezpłatnej. Widać szczegóły tutaj http://joomsport.com/joom-sport-forum/d … tml#p14149

Best Regards,Dmitry, BearDev support team.

Witam, a czy żeby zaktualizować joomsport do najnowszej wersji muszę wykupić wersję pro?

Niestety tak. Również chętnie oferujemy zniżki, dla tego że używacie naszą standardową wersję. Proszę otworzyć bilet (tiket), zeby moglismy podać więcej szczegółów.

There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic