Forgot password? | Forgot username? | Register

pozvání hráče na utkání - jak to funguje?

pozvání hráče na utkání - jak to funguje?

Dobrý den,
  rád bych věděl jak lze sledovat reakce pozvaných hráčů na utkání. Z FE rozešlu mail a očekávám po příjmutí či odmítnutí nějakou změnu v tabulce *bl_squard pole accepted. Je to tak správně? V mém případě se nic nestane. Ani nevím kde sledovat přehled potvrzení/zamítnutí na zápas. Děkuji.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: pozvání hráče na utkání - jak to funguje?

Dobrý den!

rád bych věděl jak lze sledovat reakce pozvaných hráčů na utkání. Z FE rozešlu mail a očekávám po příjmutí či odmítnutí nějakou změnu v tabulce *bl_squard pole accepted. Je to tak správně?

Bohužel, nemůžete vidět přijetí nebo odmítnutí pozvánky v databázi.
Pokud hráč přijme pozvání, on bude viděn v seznamu hráčů týmu ve správném období.
Pokud hráč odmítne pozvání, on nebude viděn v seznamu hráčů týmu.
Prosím, obraťte se na mě, budete-li mít jakékoli otázky nebo budete-li potřebovat další informace.

Kind Regards,
Julia
The BearDev Support Team

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Děkuji, předpokládal jsem chování následovně:
1. z FE v detailu zápasu zvolím soupisku hráčů a zároveň náhradníků
2.v záložce pozvat na utkání rozešlu pozvánku pouze na hráče , kteří byly nominováni
3.každý hráč posléze z mailu potvrdí/zamítne učast
4. já jako moderátor budu mít možnost v záložce Soupiska sledovat stav potvrzení od jednotlivého hráče

Edited by: miroslav solar - Jun-23-15 09:36:26

Děkuji, předpokládal jsem chování následovně:
1. z FE v detailu zápasu zvolím soupisku hráčů a zároveň náhradníků
2.v záložce pozvat na utkání rozešlu pozvánku pouze na hráče , kteří byly nominováni
3.každý hráč posléze z mailu potvrdí/zamítne učast
4. já jako moderátor budu mít možnost v záložce Soupiska sledovat stav potvrzení od jednotlivého hráče

Děkuji za popis požadované funkce.
Chtěli bychom mít příležitost nabídnout bezplatnou pomoc v tomto případě, ale, bohužel, musíme pokrýt vysoké náklady na vývoj a údržbu komponentu. Kromě toho, plánujeme novou verzi v nejbližší dva týdny a usilovně pracujeme na tom.
Jediné a okamžité řešení, které vám mohu nabídnout, je zakázkový vývoj funkce. Máme hodinovou mzdu za zakázkový vývoj.
Dejte mi prosím vědět, pokud máte zájem o zakázkový vývoj.

Kind Regards,
Julia
The BearDev Support Team

There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic