Forgot password? | Forgot username? | Register

Uživatelé- správa výsledků

Uživatelé- správa výsledků

Dobrý den,

před koupí bych si rád ověřil jednu věc. Nejsem si jist, zda jsem to pochopil správně. Dají se v joomsport přiřazovat manažeři(registrovaní uživatelé) k jednotlivým týmům v konkrétních soutěžích? 

Potřebuji, aby uživatelé mohli vyplňovat výsledky (skóre, střelce, karty a v jakých minutách) a aby tuto možnost měli vždy pouze u vybraného týmu, respektive u zápasů svého týmu v jednotlivých soutěžích. Pokud ano, ještě doplňující dotaz.

Nastane problém v případě, že např.: tým Chelsea bude přiřazený do soutěže "1.liga" a do soutěže "2.liga" a bude zapotřebí, aby v každé soutěži mohl spravovat výsledky týmu jiný uživatel? Děkuji

S pozdravem

Matěj

Edited by: CeloMates - Mar-23-15 19:12:06

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uživatelé- správa výsledků

Dobrý den!

Nejsem si jist, zda jsem to pochopil správně. Dají se v joomsport přiřazovat manažeři(registrovaní uživatelé) k jednotlivým týmům v konkrétních soutěžích? 
Potřebuji, aby uživatelé mohli vyplňovat výsledky (skóre, střelce, karty a v jakých minutách) a aby tuto možnost měli vždy pouze u vybraného týmu, respektive u zápasů svého týmu v jednotlivých soutěžích.

Ano, je to možné. Můžete udělat uživatele moderátorem týmu (podrobné informace najdete zde).

Pokud ano, ještě doplňující dotaz. Nastane problém v případě, že např.: tým Chelsea bude přiřazený do soutěže "1.liga" a do soutěže "2.liga" a bude zapotřebí, aby v každé soutěži mohl spravovat výsledky týmu jiný uživatel?

Bohužel, v tomto případě budou dva moderátoři týmu, protože přiřazujete moderátora k týmu bez ohledu na soutěž. Ale pokud si to budete přát, mohli bychom udělat zakázkový vývoj této funkce speciálně pro Vás.

Prosím, obraťte se na mě, budete-li mít jakékoli otázky nebo budete-li potřebovat další informace.

Kind Regards,
Julia
The BearDev Support Team

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic